Bluzka z Burdy

By Usagi - 2:17 AM


... a właściwie to wykrój pochodzi z gazetki "Szycie krok po kroku" 2/2010. Wybrałam wykrój e007 i cienki, elastyczny, miły w dotyku materiał. Burda, pattern, easy fashion, sewing
Szyłam ją po trochu, z doskoku, najbardziej wymęczyło mnie wszywanie rękawów - nigdy wcześniej tego nie robiłam ale ostatecznie jestem z nich zadowolona, czegoś się nauczyłam. Rękawy są tak długie, że można schować w nie całą dłoń, idealne dla zmarzlaka:)
 
Trochę mnie zawiódł fason - luźny, bezkształtny, z wąskimi rękawami. Na zdjęciach wydawał się bardziej proporcjonalny. Pomijam już fakt, że z tego jednego wykroju można było uszyć 7 rzeczy. Największą wadą tego wykroku było to, że... nie było go w gazetce, musiałam go szukać po internecie (na podanej stronie nie było miejsca na kod i możliwości darmowego pobrania) i drukować, potem sklejać kartki i wycinać. Dużo zabawy. Prosta baza prostej bluzki, można dać upust swojej kreatywności, sama mam już kilka pomysłów na uatrakcyjnienie swojego "dzieła".  Niżej kilka propozycji z "Szycia ..."


  • Share:

You Might Also Like

2 Komentarzy

Konstruktywna krytyka i uzasadnienie opinii mile widzialne:)
Dziękuję za komentarz!

Reklamy aukcji i konkursów będą kasowane.